top of page
WhatsApp Image 2023-10-23 at 18.37.00.jpeg

Cem Koçak

İstanbul ve Toronto'da yerleşik Kanada Eğitim Danışmanı'yız. 👍
Dil Okulu-Yaz Kampı/İlk-Orta Okul/Lise ve Üniversite/Kolej başvurularında yardıma ihtiyacı olanlara danışmanlık / "counselling, full application process & follow-up" yapıyoruz. ✋

  • Youtube
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Cem Koçak'ın Hikayesi

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olarak 1986 yılından bu yana iş hayatında aktif roller aldim. Profesyonel kariyerime mesleğimle ilgili proje yöneticisi olarak başlayıp zaman içinde, üretim, satın alma ve pazarlama alanında da deneyimlerimi artırdım, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu üyelikleri ile calışma hayatıma devam ettim.


1995 yılında, eşimle beraber kurduğumuz danışmanlık şirketinde, kurumlara iş geliştirme konulu danışmanlık verip, yabancı devlet kuruluşları ve üçüncü sektöre yönelik uluslarasılaştırma hizmeti vermeye başladık, yeni bir ülkede iş yapmak isteyen firmalara iş ortaklarının belirlenmesi konusunda yardımcı olduk. 72 ülkede aktif bir danışmanlık ağının parçası olup, özellikle İspanya ve İtalya'nın iş hayatında aktif, Bask, Aragon, Navarra, Rioja, Andalucia, Sabadell, Bologna, Lombardia, Parma, Veneto gibi eyaletlerinin yetkili temsilcisi görevini sürdürdük.


2009 yılından bu yana, eğitim alanındaki hizmetlerimizi geliştirip, Kanada'da eğitim konulu Akredite Danışman oldum ve özellikle İspanya ve Türkiye'den gelen oğrencilere Üniversite/Kolej danışmanlığı yapıyorum. 2013'te ailem ile birlikte taşındığımız Kanada/Toronto'daki yaşam tecrübemiz ile Türkiye'de eğitim görmüş ve iş hayatı deneyimlemiş bir iş adamı olarak, Türkiye'den gelmesine aracı olduğumuz ailelerimiz ile bilgi birikimimizi paylaşmaya calışıyoruz.


Kişisel edinimlerinden en önemlisi olarak da sizlerle 2014 yılı sonunda gerçekleştirdiğim yelkenli tekne ile Atlantik Okyanusunu geçmemi paylaşabilirim. Ayrıca, 2016 yılından beri de Toronto Polis / Marine bölümünden gönüllü olarak calışarak bulunduğum çevreye boş zamanlarımda olabildiğince katkıda bulunmaya calışıyorum.

İlk Sizin Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler!

bottom of page