top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Kanada Vatandaşlık

Kanada Vatandaşlık Başvurusu

Kanada vatandaşlığı, göçmenler için son adımdır ve bu, bireyin Kanada toplumuna tam anlamıyla entegre olduğunun bir göstergesidir. Kanada'da kalıcı oturum izni aldıktan sonra, belirli şartları karşılayan bireyler Kanada vatandaşlığına başvurabilirler. Bu şartlardan en önemlisi son 5 yıl içerisinde en az 3 yıl Kanada'da bulunma zorunluluğudur.

* Vatandaşlık hizmetimizin ücreti ana başvuru sahibi için 2,000 CAD, eş için 1,000 CAD, çocuk için 750 CAD'dır.

Neden Kanada Vatandaşlığı?

  • Tam Haklar: Vatandaşlar olarak, Kanada'da tüm haklara ve ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

  • Pasaport Avantajları: Kanada pasaportu, dünya genelinde seyahat kolaylığı sağlar.

  • Siyasi Katılım: Vatandaşlıkla birlikte, yerel ve ulusal seçimlerde oy kullanma hakkınız olacaktır.

Kanada'da göçmenlik ve vatandaşlık süreçleri detaylı ve zaman alabilir. Ancak doğru bilgi ve uzmanlıkla bu süreci daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. C&C olarak, bu yolda sizin yanınızdayız. Başvurunuzla ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

C&C, Kanada'da eğitim, vize ve göçmenlik danışmanlığı konularında güvenilir ve profesyonel hizmetler sunan öncü bir şirkettir.

Kanada'da yaşamak, göç etmek ya da eğitim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Toronto merkezli bir Kanada Eğitim Danışmanı olarak, Üniversite/Kolej, İlk-Orta Okul/Lise ve Dil Okulu-Yaz Kampı başvurularında yardıma ihtiyaç duyanlara danışmanlık, başvuru ve süreç boyunca takip hizmeti sağlıyoruz.

Ayrıca, lisanslı bir Kanada Göçmenlik Danışmanı (RCIC) aracılığıyla, Eğitim / Çalışma İzni (Study Permit / Work Permit), Turist Vizesi (TRV), Eğitim Sonrası Çalışma İzni (PGWP), Express Entry, Permanent Residency, Vatandaşlık ve Sponsorluk Başvuruları gibi konularda Göçmenlik Danışmanlığı sunuyoruz.

Ayni zamanda Kanada'da "life-setter" olarak da hizmet veriyoruz. Ev lokasyonu seçimi, ehliyet kursu, sigorta, araba alımı, banka hesabı açma ve telefon aboneliği gibi konularda öneri, kontak ve iletişim bilgileri sağlayabiliriz.

Eğer danışmak istediğiniz konular yukarıda bahsedilenlerle ilgiliyse, durumunuzu daha detaylı değerlendirmek için Zoom üzerinden bir görüşme gerçekleştirebiliriz. 


Eğitim ve göçmenlik danışmanlarımız ile yapacağınız 30 dakikalık görüşme bedeli 110 CAD'dır.

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page