top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
Kanada vizesi

Vize Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Kanada'ya eğitim, çalışma, oturum veya tatil amaçlı seyahat etmek isteyen adayların vize hazırlık ve başvuru süreçlerini doğru bir şekilde yönlendirmek ve rehberlik etmek amacıyla buradayız.

Öğrenci / ziyaretçi vizesi, çalışma / oturma izni, vatandaşlık ve göçmenlik başvurularınızda yanınızdayız. RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant) sertifikalı danışmanlarımızın uzmanlığıyla Kanada'daki hayatınızı birlikte planlayalım.

Kanada’ya Vize Nasıl Alınır?

Kanada’ya seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları, Kanada vizesi almak zorundadır. Kanada Konsolosluğu tarafından verilen bir seyahat izni olan Kanada vizesini almak için, Kanada Konsolosluğu’nun belirlediği şartları yerine getirmek ve gerekli evrakları sunmak gerekmektedir. 

Kanada vizesi almak için, öncelikle seyahat amacınıza uygun bir vize türü seçmelisiniz. Kanada’ya turistik, ticari, aile ziyareti, eğitim, çalışma veya göçmenlik gibi farklı amaçlarla gidebilirsiniz. Her vize türü için farklı belge ve şartlar bulunmaktadır. Kanada vizesi başvurusunda bulunmadan önce, seçtiğiniz vize türüne ilişkin detaylı bilgi edinmeniz önemlidir.

Bu süreçte RCIC sertifikalı uzman danışmanlarımız, size gerekli belgeleri ve başvuru adımlarını detaylı bir şekilde anlatarak rehberlik eder. Danışmanlık alarak, vize sürecinizdeki karışıklığı ortadan kaldırabilir ve hedeflerinize emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Hangi Vizeye Başvurmalıyım?

Kanada'ya seyahat amacınıza uygun en doğru vize türünü belirlemek, hem zaman hem de emek açısından önemlidir. Eğitim amacıyla mı geliyorsunuz, çalışmak mı istiyorsunuz, yoksa Kanada'da uzun süreli bir yaşam mı planlıyorsunuz?

Hangi vize türünün sizin hedeflerinize en uygun olduğunu belirlemekte size rehberlik ediyoruz. Yılların birikimiyle edindiğimiz bilgi ve deneyimle vize başvuru sürecinizi en başından itibaren titizlikle sürdürüyoruz.

Kanada’ya hangi amaçla gideceğinize bağlı olarak, farklı vize türlerine başvurabilirsiniz.

Kısa Süreli Dil Programları / Yaz Kampları

Kanada'nın eşsiz eğitim standardını yakından tanımak ve dil becerilerinizi geliştirmek için kısa süreli dil programları ve yaz kampları ideal bir fırsattır. Kabul mektubunuz ve finansal belgelerinizle birlikte, Kanada'nın eğitim dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. C&C olarak, en iyi dil okulları ve yaz kamplarıyla bağlantı kurmanızı sağlar ve başvuru sürecinizde size rehberlik ederiz.

Lise veya Üniversite Sonrası Kolej / Üniversite Programları

 

Kanada, dünya standartlarında eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu programlar, öğrencilere kariyerlerinde büyük bir avantaj sağlar. Başvuru süreci, kabul mektubu, eğitim geçmişi ve finansal belgelerinizi içerir. C&C - Education Canada, sizin için en uygun eğitim programını bulma ve başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda size destek olur.

Derinlemesine Uzmanlık ve Bilgi Deneyimi

Ekibimiz Kanada'nın göçmenlik yasaları ve düzenlemeleri üzerine geniş ve ayrıntılı bilgiye sahiptir. Bu, size en güncel ve doğru yönlendirmeyi sunar.

Açık ve Net Fiyatlandırma

Biz, C&C Kanada'da Eğitim ve Göçmenlik Danışmalığı olarak, hizmetlerimizin maliyetini açık ve net bir şekilde belirleyerek, sürpriz ücretler olmaksızın değerli hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Etik ve Profesyonel Danışmanlık

Müşterilerimizin çıkarlarını her zaman ilk sıraya koyarak, etik değerlere bağlı kalarak stratejik ve profesyonel tavsiyeler sunuyoruz.

Kişiye Özel Esnek Yaklaşımlar

Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını anlıyor ve bu doğrultuda, kişisel hedeflerinize ve koşullarınıza uygun özel çözümler sunmak için esnek bir yaklaşım benimsiyoruz.

Online Randevu

C&C, Kanada'da eğitim, vize ve göçmenlik danışmanlığı konularında güvenilir ve profesyonel hizmetler sunan öncü bir şirkettir.

Kanada'da yaşamak, göç etmek ya da eğitim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Toronto merkezli bir Kanada Eğitim Danışmanı olarak, Üniversite/Kolej, İlk-Orta Okul/Lise ve Dil Okulu-Yaz Kampı başvurularında yardıma ihtiyaç duyanlara danışmanlık, başvuru ve süreç boyunca takip hizmeti sağlıyoruz.

Ayrıca, lisanslı bir Kanada Göçmenlik Danışmanı (RCIC) aracılığıyla, Eğitim / Çalışma İzni (Study Permit / Work Permit), Turist Vizesi (TRV), Eğitim Sonrası Çalışma İzni (PGWP), Express Entry, Permanent Residency, Vatandaşlık ve Sponsorluk Başvuruları gibi konularda Göçmenlik Danışmanlığı sunuyoruz.

Ayni zamanda Kanada'da "life-setter" olarak da hizmet veriyoruz. Ev lokasyonu seçimi, ehliyet kursu, sigorta, araba alımı, banka hesabı açma ve telefon aboneliği gibi konularda öneri, kontak ve iletişim bilgileri sağlayabiliriz.

Eğer danışmak istediğiniz konular yukarıda bahsedilenlerle ilgiliyse, durumunuzu daha detaylı değerlendirmek için Zoom üzerinden bir görüşme gerçekleştirebiliriz. 


Eğitim ve göçmenlik danışmanlarımız ile yapacağınız 30 dakikalık görüşme bedeli 110 CAD'dır.

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page