top of page

Murat Koçak

Toronto'da yerleşik 🇨🇦 Kanada Eğitim (Üniversite/Kolej, İlk-Orta Okul/Lise, Dil Okulu-Yaz Kampı) Danışmanıyız. Başvurularında yardıma ihtiyacı olanlara "counselling, full application process & follow-up" yapıyoruz.

Ayrıca, RCIC (ICCRC tarafindan lisansli Kanada Gocmenlik Danismani) aracılığıyla, Eğitim / Çalışma İzni (Study Permit / Work Permit), TRV (Turist Vizesi), PGWP (Egitim Sonrasi Calisma Izni), Express Entry, Permanent Residency, Vatandaslik, Sponsorluk Başvuruları gibi konularda Göçmenlik Danışmanlığı sağlıyoruz.

Tüm bunların yanısıra, bizi Kanada’daki “lifesetter” olarak görebilirsiniz, ev lokasyonu seçiminden, ehliyet kursu, sigorta, araba alım, banka, telefon vs abonelik gibi konularda önerilerde bulunup kontak bilgisi sağlayabiliriz.

  • Youtube
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Murat Koçak'ın Hikayesi

İstanbul Hisar Okulları'nda Lise eğitimini tamamlayan Murat Koçak, Kanada'da Toronto Üniversitesi'nde Rotman İdari Bilimler bölümünden mezun oldu. Yöneticilik ana dal ve finans yan dal eğitimi alarak değerli bilgiler edinen Murat, kariyerine yazılım ve ağ tasarımı alanlarında kendini geliştirerek devam etti. Ancak, hayatındaki en önemli tecrübeyi C&C Kanada'da Eğitim'deki kariyerinde edindi. Farklı hikayeleri olan ailelerle çalışmak, ufkunu genişletti ve mevcut değerlerini güçlendirdi.

 

Kanada'ya göçmen olarak gelen Murat, zaman içinde RCIC olup Kanada Göçmenlik Danışmanlığı konusunda da lisansını alarak hem ülkenin farklı kültürleri başarıyla bir araya getiren bir vatandaşı olmaktan gurur duyuyor, hem de benzer yolda ilerleyen danışanlarına keyifle destek oluyor.

Empati, Murat'in öne çıkan en önemli özelliğidir. Hem Türk hem de Kanada eğitim sistemlerini deneyimlemiş biri olarak, yeni gelenlerin duygularını ve kaygılarını iyi anlayabiliyor. C&C'de Akademik ve Göçmenlik Danışmanı olarak görev yapan Murat, öğrencilere ilgi alanlarında kabul almalarına yardımcı olmanın yanı sıra, en uygun programı seçmelerine ve doğru göçmenlik stratejisini belirlemelerinde de destek oluyor. En önemli hedefi, öğrencilerin verdikleri kararlarla mutlu olmalarını ve seçtikleri alanda başarılı olacaklarına inanmalarını sağlamaktır. Genç nesillerin kararlarının bir parçası olmak, onun bu alandaki en büyük motivasyon kaynağıdır.

Çocukluğundan beri basketbol, tırmanma ve güreş gibi farklı spor dallarında yer alan ve gitar çalan Murat, bu aktiviteler sayesinde sadakat, güvenilirlik, kararlılık ve metodik olmanın önemini öğrendi. C&C'deki ana görevi, iletişim ve proje yönetimi olan Murat, her projede, hayalinde ve yaşam hedefinde en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

İlk Sizin Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler!

bottom of page