top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Kanada Ziyaretçi Vizesi

Türkiye'den Kanada'ya seyahat etmeyi planlayan kişilerin, gerekli şartları karşıladıklarını ispat eden resmi bir belge olan Ziyaretçi Vizesi almaları gerekmektedir. Ziyaretçi vizesi, 'turistik vize' olarak da adlandırılır. Kanada'ya seyahat edecek birçok kişi bu vizeye ihtiyaç duyar. Kanada üzerinden bir başka ülkeye geçiş yapacak olanların da bu vizeye ihtiyacı vardır. Danışmanlığımız sayesinde, vize sürecini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kanada'ya girişte, 6 aya kadar kalmak genel bir hak olarak sunulmaktadır, fakat sınır görevlileri duruma göre farklı kararlar alabilirler. Görevliler, kalış süresini pasaportunuza damga vurarak ya da "ziyaretçi kaydı" belgesi ile belirleyebilirler. Damga ya da belge almadıysanız, girişten itibaren 6 ay ya da pasaportunuzun süresi dolana kadar Kanada'da kalabilirsiniz.

Turistik Vize

Kanada, doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve misafirperver insanlarıyla turistler için popüler bir destinasyondur. Eğer Kanada'yı keşfetmeyi planlıyorsanız, turistik vize bu maceranız için ilk adımınız olacak. Başvuru sürecinde biyometrik verileriniz, finansal durumunuza dair belgeleriniz ve seyahat amacınızı açıkça ifade eden bir mektubunuzu hazırlamanız gerekiyor. Biz de C&C olarak, bu sürecin en verimli şekilde tamamlanmasında size kılavuzluk ediyoruz.

 

* TRV - Ziyaretçi İzni (Turist) hizmetimizin ücreti Kanada dışından 1,200 CAD; Kanada içinden 750 CAD'dır.
*CAD - Kanada Doları

Öğrenci Velisi Vizesi

Eğitimini Kanada'da sürdüren öğrencilerin aileleri için özel olarak düzenlenmiş bir vizedir. Bu vize sayesinde, öğrenciler eğitim hayatlarına adapte olurken yanlarında ailelerinin de olmalarını sağlar. Başvuru süreci, öğrencinin eğitim izniyle birlikte, aile üyeleri için gerekli ek belgeleri de içerir. Biz, bu sürecin en doğru ve hızlı şekilde ilerlemesini sağlamak için yanınızdayız.

* Öğrenci Velisi Vizesi hizmetimizin ücreti Kanada dışından 1,200 CAD; Kanada içinden 750 CAD'dır.

*CAD - Kanada Doları

bottom of page