top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Kanada Eğitim İzni
(Öğrenci Vizesi)

Kanada'da eğitim almak isteyenler için öğrenci vizesi almak, yeni bir başlangıç yapmanın heyecanını taşıyan bir adımdır.

Kanada'da kaliteli bir ilkokul, lise, üniversite veya kolej eğitimi almak isteyen öğrenciler için öğrenci vizesi başvurularınızda baştan sona tüm süreç boyunca danışmanlık sağlıyoruz. Hangi eğitim kurumunun size uygun olduğunu belirlemekle başlayarak başvuru sürecinizdeki her adımı en iyi şekilde uyguluyoruz.

Uzun yıllar süren deneyimlerimizle, Kanada'daki eğitim sistemini ve yaşamı en iyi şekilde anlayan ekibimizle, öğrenci vizesi başvurunuzun her aşamasında size yardımcı oluyoruz. Sadece öğrencilerimizin değil velilerimizin de süreç boyunca doğru bilgilendirilmesini sağlıyoruz.

* Study Permit (Öğrenci İzni) konulu danışmanlık hizmetimize ilişkin, talep edilen ücretimiz 1,200 CAD olup peşin alınmaktadır, başvurunuzu biz sizin adınıza tamamlayip sonuçlanana kadar takibini yapacağız. Kanada içinden yapılan Öğrenci İzni başvuruları için danışmanlık bedelimiz 750 CAD'dır.

*CAD - Kanada Doları

*** Hizmetimize ek olarak aynı zamanda anne ve baba için ziyaretci izni konulu danışmanlık hizmeti de almak isterseniz ücretimize kişi başı 600 CAD ilave ediliyor.

*CAD - Kanada Doları

Derinlemesine Uzmanlık ve Bilgi Deneyimi

Ekibimiz Kanada'nın göçmenlik yasaları ve düzenlemeleri üzerine geniş ve ayrıntılı bilgiye sahiptir. Bu, size en güncel ve doğru yönlendirmeyi sunar.

Açık ve Net Fiyatlandırma

Biz, C&C Kanada'da Eğitim ve Göçmenlik Danışmalığı olarak, hizmetlerimizin maliyetini açık ve net bir şekilde belirleyerek, sürpriz ücretler olmaksızın değerli hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Etik ve Profesyonel Danışmanlık

Müşterilerimizin çıkarlarını her zaman ilk sıraya koyarak, etik değerlere bağlı kalarak stratejik ve profesyonel tavsiyeler sunuyoruz.

Kişiye Özel Esnek Yaklaşımlar

Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını anlıyor ve bu doğrultuda, kişisel hedeflerinize ve koşullarınıza uygun özel çözümler sunmak için esnek bir yaklaşım benimsiyoruz.

Kısa Süreli Dil Programları / Yaz Kampları

Kanada'nın eşsiz eğitim standardını yakından tanımak ve dil becerilerinizi geliştirmek için kısa süreli dil programları ve yaz kampları ideal bir fırsattır. Kabul mektubunuz ve finansal belgelerinizle birlikte, Kanada'nın eğitim dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. C&C olarak, en iyi dil okulları ve yaz kamplarıyla bağlantı kurmanızı sağlar ve başvuru sürecinizde size rehberlik ederiz.

Lise veya Üniversite Sonrası Kolej / Üniversite Programları

 

Kanada, dünya standartlarında eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu programlar, öğrencilere kariyerlerinde büyük bir avantaj sağlar. Başvuru süreci, kabul mektubu, eğitim geçmişi ve finansal belgelerinizi içerir. C&C - Education Canada, sizin için en uygun eğitim programını bulma ve başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde yönetme konusunda size destek olur.

bottom of page