top of page

2008'den bu yana Kanada'da eğitim ve göçmenlik konularında uzmanlaşmış danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Kanada'da yaşam tecrübemiz ile Türk kültürünü bir araya getirerek, size en doğru hizmeti sunuyoruz. 100'den fazla üniversite, kolej, lise, ilkokul, dil okulu ve yaz okulunun resmi Türkiye temsilcisi olarak Kanada'nın önde gelen eğitim kurumlarına öğrenci yerleştiriyoruz. Kanada'da kalıcı veya geçici olarak yaşamak ve çalışmak isteyenler için en uygun göçmenlik programları hakkında bilgilendiriyor, eğitim hayatınızda da size rehberlik ediyoruz.

Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için Kanada'da eğitim ve göçmenlik konularında profesyonel danışmanlık hizmeti almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Referanslar

Öğrencilerimizin ve ailelerinin mutluluğu bizim için önemli!

Apostrophes Icon

İlgili ve detaycıyız ...

"Sevgili C&C ailesi ile başladığımız Kanada yolculuğunda herşeyin kusursuz ve hatasız gittiğini söyleyebilirim, ailemden biri gibi, beni ve 2 çocuğumuzu buradaki hayata adapte ettiniz..."

M.K.

Apostrophes Icon

Öğrencilerimizin yanındayız ...

"1.5 aylık yaz okulu sürecini çok şükür hiç bir sorun kuşku olmadan tamamladık. Bu huzurumuzun sebebi de, Çiğdem hanım ve eşi Cem bey idi. Her an oğlumuzun yanında idiler..."

N.D.

Apostrophes Icon

Kanada sistemini biliyoruz ...

"Kurucuları Kanada’da ve İstanbul’da yaşadıkları için hem Kanada’nın hem de Türkiye’nin eğitim sistemini çok iyi biliyorlar bu sebeple oğlumuzla yoğun bir görüşme süreci geçirdiler..."

F.U.

Toronto, Ontario, Kanada'da güneşli bir gün.
Montreal, Quebec, Kanada şehrinin gece manzarası.
Vancouver, British Columbia, Kanada'nın güzel manzarası.

Planlama sürecinizde yanınızda olmak isteriz!

En kısa zamanda geri dönüş yapıyoruz:

Teşekkürler!

bottom of page